Najwygodniejsze Poduszki!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Jacek " działa już na rynku polskim od 1991. Przez ponad 20 lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie i ugruntowaliśmy pozycję na rynku polskim i międzynarodowym, czego potwierdzeniem jest ponad 5000 pozytywnych opinii zdobytych na aukcjach Allegro.

Gdy zakładaliśmy naszą działalność prawie ćwierć wieku temu od początku wierzyliśmy, że nawet bardzo prosta aranżacja wnętrza domu czy ogrodu wiele zyska, gdy dobierzemy oryginale dodatki. Bardzo prostym sposobem na ożywienie pomieszczenia i ogrodu stały się nasze poduszki do ogrodu, do domu i dla Twoich pupili. Kolorowe, o nietypowej fakturze lub we wzory.

Klient jest dla nas zawsze na naszym pierwszym planie. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i terminowość dostaw. Realizują powyższą strategię zdobyliśmy stałe grono zadowolonych klientów w takich krajach jak Niemcy, Dania i Szwecja, gdzie konsumenci zwracają największą uwagę na jakość produktów. Jednak to co nas wyróżnia pośród konkurencji to również bardzo przyjazne ceny produktów dla kieszeni naszych klientów.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest zespół złożony z wysoko wykfalifikowanych pracowników, a także indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. Wykonujemy produkty z naszych własnych materiałów jak i z materiałów powierzonych nam przez klientów. Swoje usługi kierujemy dla klientów indywidualnych jak również do podmiotów prywatnych, pensjonatów, hoteli oraz podmiotów instytucjonalnych.

Zachęcamy do zapóźnia się z oferowanymi przez nas produktami oraz aukcjami prowadzonymi na Allegro - JACEKKA13

W naszej bogatej ofercie mogą Państwo odnaleźć :


Poduszki do ogrodu
- poduszki na meble drewniane
- poduszki na meble plastikowe
- poduszki na meble rattanowe
- poduszki do technorattanu

Poduszki do mieszkań
- poduszki ozdobne
- poduszki na krzesła
- poduszki na ławy
- poduszki na stołki
- poduszki dla dzieci

Akcesoria dla zwierząt
- poduszki dla zwierząt
- siedliska
- legowiska
- transportery